ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ
Αγαπητά μέλη του ΙΟΜ,
Οι συναντήσεις μας στα γραφεία του Ομίλου θα πραγματοποιούνται πλέον από την Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου 2017 και κάθε Πέμπτη στις 20:00 η ώρα. Ελπίζουμε στην ενεργή συμμετοχή όλων.
![Τελευταία Τρίτη του 2016](photos/news/195.jpg)
Αγαπητά μέλη του ΙΟΜ Σας περιμένουμε όλους την Τρίτη 21 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 20:00 στα γραφεία του Ομίλου στην Μαρίνα Μυτιλήνης για να γιορτάσουμε όλοι μαζί αποχαιρετώντας το 2016 που φεύγει και να ανταλλάξουμε ευχές για ένα καλύτερο 2017.
![Εβδομαδιαία Συνάντηση Μελών του ΙΟΜ](photos/news/137.jpg)
Ενημερώνουμε όλα τα μέλη του ΙΟΜ ότι από αυτή την βδομάδα η συνάντηση των μελών του Ιστιοπλοϊκού Ομίλου Μυτιλήνης θα πραγματοποιείται στα γραφεία του ΙΟΜ, κάθε Τρίτη και ώρα 7.30.
![Ιστιοπλοΐα Ανοιχτής Θαλάσσης](photos/news/131.jpg)
Τα μέλη του ΙΟΜ που επιθυμούν να κάνουν ιστιοπλοΐα το Σάββατο στις 22/11/2014 και ώρα 15:00 παρακαλούνται όπως εκδηλώσουν ενδιαφέρον. Για το σκοπό αυτό θα είναι διαθέσιμα 3 σκάφη του ομίλου (SELANA – IMERTI – GALEXICO).
![Αλλαγή Ημέρας της Εβδομαδιαίας Συνάντησης των Μελών του ΙΟΜ](photos/news/130.jpg)
Η καθιερωμένη εβδομαδιαία συγκέντρωση των μελών του ΙΟΜ που πραγματοποιούνταν στα γραφεία του ομίλου, αλλάζει ημέρα και αντί της Τρίτης θα γίνεται τη Δευτέρα και ώρα 19:30, αρχής γενομένης τη Δευτέρα 24/11/2014.
Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου στις 11.00 τα μέλη του Ι.Ο.Μ. ξεκινούν από το γήπεδο της Αγίας Μαρίνας για μια περιπατητική διαδρομή στο βουνό της Αμαλής. Η διάρκεια της διαδρομής είναι περίπου 2,5 ώρες.